» sw - videos

Shailene Woodley for GQ Magazine

20. listopadu 2014 v 17:00
Objvilo se video,kde Shailene mluví o tom jak se stala herečkou ,o hercích atd... :)
Klikni na obrázek

Shailene talks about Angelina Jolie, Hollywood Film Awards and fashion

19. listopadu 2014 v 14:00 | © dobrev-woodley

V tomto rozhovoru pro Acces Hollywood,Shailene mluví jaké bylo první setkání s herečkou Angelina Jolie v průběhu akce Hollywood Film Awards,která se konala nedávno 15.listopadu,kde Shailene zvítězila v kategorii Breaktrhough Perfomance Actress (New Artitst).

"Bylo to dost šílené,procházela jsem se po zákulisí a Angelina Jolie se najednou blížila ke mně a já jsem si pomyslela:"Oh,to je...Angelina Jolie...Co mám dělat?!" Ještě nikdy jsem jí neviděla osobně a ona je žena,která drží smyslnost a sílu,aby se cítila tím jakým je a já jí za to obdivuji."

Shailene také řekla,že se neřídí herečku v jejím osobním životě,ale když přijde na profesionální,jako herečka a režisérka je Angelina Jolie velmi talentovaná.

Kromě toho Shailene řekla,že šaty od návrháře Valentino následoval už celý umělecký proces ještě předtím než stylista dostal nápad z kolekce a jaká je to inspirace pro tohle.Ona je i ve srovnání s jinými profesi jako novinář či malíř,je to jen tvůrčí proces.

Stále mluví o modě ,herečka řekla ,že se vždycky snaží dostat se do pohodlného oblečení,které nosí,dokonce i na nějaké akci.Ale jistě,když se chce cítit pořád pohodlně,to by z vás šlo cítit "drze".Každopádně Shailene říká,že její konstruktéři velmi dobře vědí,jak smíchat trocha pohodlý a také trochu sexy.

A velmi kuriozní fakt je,že Shailene v tomto rozhovoru,je ten - zatímco byla v "The Secret Lif of American Teenager,se přestěhovala do New Yorku,kde získala práci v samoobsluze. "Bylo mi 18 chtěla jsem na světě něco zažít."
 
 

Reklama
Reklama