» nd - news

Nina Dobrev Will Be Appearing in The 14th annual benefit "The 24 Hour Plays on Broadway"

15. listopadu 2014 v 0:00

Nina si zahraje v krátké divadelní hře a to opravdovou a zajímavou formou!

Herci si často stěžují na krátké časy kvůli nácviku,ale některá větší jména - Melanie Griffith,Amanda Seyfried,Uzo Aduba,Peter Dinklage,Nina Dobrev a Paolo Schreiber - nebudou mít žádný.

Herci budou už zítra 16.listopadu vystupovat na 14.benefiční akci na "The 24 Hour Plays on Broadway",což bude přes 12 herců,6 spisovatelů a k tomu 6 režisérů,kteří musí v průběhu dne vymyslet 6 originálních her.
Mezi ostatními herci, kteří souhlasili s tím, že se zúčastní jsou Sasha Alexander, Jamie Chung, Billy Crudup, Rachel Dratch, Michael Ealy, Seth Green, Bryan Greenberg, Taran Killam, Zoe Kravitz, Justin Long, Aasif Mandvi, Stephen Merchant, Diane Neal, Jay Pharoah, Sebastian Stan, Julia Stiles, Tracie Thoms a Michael Kenneth.
Mezi režiséry budou America Ferrera ("Ugly Betty"), Andy Fickman ("Reefer Madness!") and Kathy Najimy ("Veronica's Closet"). Mezi spisovateli Christina Anderson ("Good Goods"), Bekah Brunstetter ("Oohrah!"), David Cross, David Lindsay Abaire ("Rabbit Hole") a Jonathan Marc Sherman ("Things We Want"). Sarwat Siddiqui se také zapojí do psaní her.
Tlak nastane až se autoři sejdou ve 22:00 ,16.listopadu a musí napsat 10 minutovou hru do 7:00 dalšího dne.Herci pak budou napsané hry nacvičovat 12 hodin. Ve 22:00, 17.listopadu budou hry předvedeny pro obecenstvo v American Airlines Theatre.
Hra nemusí být geniální dílo.Možná budou dokonce i trochu hloupé ale výtěžek jde na pomoc veřejným malým školám.

Ian Somerhalder, Nina Dobrev Reunion Not Happening:- Actor 'Crazy In Love,' With Nikki Reed, Flaunts PDA At Dinner Gala

14. listopadu 2014 v 17:10 | © dobev-woodley

Zdá se,že už není šance pro shledání Nina Dobrev a Ian Somerhalder.Herec je po uši zamilovaný do jeho nové přítelkyně Nikki Reed a nebojí se to dokázat.Dokonce svou lásku dokázal na gala večeru.

Ian Somerhalder a Nikki Reed údajně vypadaly jako loved-up pár - zatímco se účastnili "2014 Unlikely Heroes Awards Dinner Gala".Dne 8.listopadu řekl zdroj EOnline,že hvězda Upířích Deníků se podíval zamilovaně na svou novou přítelkyní Nikki Reed.

"Nemohli své ruce držet pryč od sebe."odhalil zdroj.

Ian Somerhlder byl také podpořit Nikki Reed,když promluvila na jevišti.Podle zdroje 35-letý herec si nemohl pomoct vyfotografovat a nahrát video svojí přítelkyni.

Tohle není poprvé,kdy Ian ukázal svou podporu pro Nikki.Podle E!,internetové trollové byli proti "Twilight" hvězdě jako náhradu za Ianovu ex - Nina Dobrev.Ian se držel stranou a Nikki bránil proti haterům.

Pomocí instagramu,Ian Somerhalder zavolal Nikki Reed kvůli dlouhému postu "krásný" charakter hvězda "Upířích Deníků" dokonce prosil trolly,aby jejich negativní poznámky daly stranou,protože ani neví jaká Nikki doopravdy je.Herec vyzval hatery,aby se podívali na Nikki instagram nebo Twitter,aby dokázal,že osoba,kterou nenávidí je "soucitná,krásná a lidská bytost."

Přes všechny negativní projevy,zůstal Ian a Nikki ve vztahu,pár zůstal silným podle E!.
Pár spolu může zůstat jen několik měsíců ale už se prý rozhodli se k sobě nastěhovat.

Při natáčení seriálu The Vampire Diaries,vzal Ian Nikki do Atlanty.Ian se rozhodl,aby mohla být blíž u něho.Podle Internaional Business Times,zdroje říkali,že viděli herečku venku zatímco Ian natáčel s jeho ex-přítelkyní Nina Dobrev.

Blind To How Nikki Reed PDA Upsets Nina Dobrev On Set

14. listopadu 2014 v 16:35 | © dobrev-woodley

Ian nemá žádné výčitky,že bere vojí přítelkyní (Nikki Reed) na natáčení The Vampire Diaries; i přesto,že to způsobuje velké drama s jeho ex Nina Dobrev. říká zdroj HollywoodLife.com Ohledně situace je Ian velmi "necitlivý".

Je docela jasné,že jsou Ian a Nikki do sebe zamilovaní,ale šlo vidět,že spolu tráví hodně času na natáčení seriálu The Vampire Diaries a způsobuje to velké drama,říká zdroj HollywoodLife.com EXKLUZIVNĚ.Naučili jsme se,že Ianova ex Nina Dobrev je tak rozrušená,že musí sledovat jejich veřejné projevy náklonnosti ,na pravidelném základě Ianovi je to jedno!

Nikki Reed & Ian Smerhalder jejich láska: dělá Ninu naštvanou na place PDA.
"Obecné pocity jsou takové,že je Ian velmi necitlivý."říká zdroj HollywoodLife.com EXKLUZIVNĚ.

"The Vampire Diaries" rekapitulace: Caroline koneně pžiznává,že ke Stefanovi něco cítí.
"To je přesný důvod ,proč producenti se snažili zakázat Nině a Ianovi randit.Obávali se,že se přesně něco takového stane.Ian a Nina se snažili tajit svůj vztah,protože to bylo přísně zakázané.Přesně to co slíbili,že se nestane a teď se jim to plete do práce."říká zdroj.

Ve skutečnosti jsme se dozvěděli,že produceni požádali Iana,aby už dále nebral Nikki na natáčení,protože to způsobuje příliš mnoho napětí a oni se bojí,že se Nina už nevrátí do seriálu.
 
 

Reklama