Ian Somerhalder, Nina Dobrev Reunion Not Happening:- Actor 'Crazy In Love,' With Nikki Reed, Flaunts PDA At Dinner Gala

14. listopadu 2014 v 17:10 | © dobev-woodley |  » nd - news

Zdá se,že už není šance pro shledání Nina Dobrev a Ian Somerhalder.Herec je po uši zamilovaný do jeho nové přítelkyně Nikki Reed a nebojí se to dokázat.Dokonce svou lásku dokázal na gala večeru.

Ian Somerhalder a Nikki Reed údajně vypadaly jako loved-up pár - zatímco se účastnili "2014 Unlikely Heroes Awards Dinner Gala".Dne 8.listopadu řekl zdroj EOnline,že hvězda Upířích Deníků se podíval zamilovaně na svou novou přítelkyní Nikki Reed.

"Nemohli své ruce držet pryč od sebe."odhalil zdroj.

Ian Somerhlder byl také podpořit Nikki Reed,když promluvila na jevišti.Podle zdroje 35-letý herec si nemohl pomoct vyfotografovat a nahrát video svojí přítelkyni.

Tohle není poprvé,kdy Ian ukázal svou podporu pro Nikki.Podle E!,internetové trollové byli proti "Twilight" hvězdě jako náhradu za Ianovu ex - Nina Dobrev.Ian se držel stranou a Nikki bránil proti haterům.

Pomocí instagramu,Ian Somerhalder zavolal Nikki Reed kvůli dlouhému postu "krásný" charakter hvězda "Upířích Deníků" dokonce prosil trolly,aby jejich negativní poznámky daly stranou,protože ani neví jaká Nikki doopravdy je.Herec vyzval hatery,aby se podívali na Nikki instagram nebo Twitter,aby dokázal,že osoba,kterou nenávidí je "soucitná,krásná a lidská bytost."

Přes všechny negativní projevy,zůstal Ian a Nikki ve vztahu,pár zůstal silným podle E!.
Pár spolu může zůstat jen několik měsíců ale už se prý rozhodli se k sobě nastěhovat.

Při natáčení seriálu The Vampire Diaries,vzal Ian Nikki do Atlanty.Ian se rozhodl,aby mohla být blíž u něho.Podle Internaional Business Times,zdroje říkali,že viděli herečku venku zatímco Ian natáčel s jeho ex-přítelkyní Nina Dobrev.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama